Kariéra

Ředitel pobočky ČMZRB - Plzeň (M/Ž)

Proč se k nám do banky přidat?

* Část firemních benefitů si volíte sami tak, aby co nejvíce odpovídaly Vašim představám – k tomu slouží náš Cafeteria systém s nabídkou sportovního i kulturního vyžití, odpočinku, ale také vzdělávání

* Pečujeme o Vaše zdraví – manažerský program Zdraví, špičkový oční lékař a tři sick days ročně k tomu

* Budete se moci profesně i jazykově vzdělávat

* Všem zaměstnancům přispíváme na stravování, životní pojištění a penzijní spoření

* Pracujeme v centru Plzně

* Work-life balance nejsou jen prázdná slova. U nás znamenají zkrácenou týdenní pracovní dobu (37,5 hodiny), její flexibilní rozvržení (od 9 do 14:30 je „must“, zbytek je na Vás) a jeden týden dovolené navíc


Kdo jsme?

Jsme hrdí na to, že svou činností v naší bance přispíváme k plnění snů začínajících nebo již ostřílených malých a středních podnikatelů. Pomáháme financovat nejen rozjezd jejich firem, ale i projektů, které je posouvají dál a prostřednictvím nichž jsou konkurence-schopnější. Díky tomu přispíváme i k ekonomickému růstu naší země.

Příjemné pracovní prostředí je pro nás základ, a proto jsme k sobě vstřícní a připravení si kdykoliv vzájemně pomoci. Předáváme si zkušenosti, respektujeme jeden druhého a přijímáme odlišný názor. A ač náplní každého z nás je něco jiného, pracujeme jako tým. Protože jedině tak můžeme dosáhnout úspěchu a růstu.


Co budete mít na starosti?

* Realizaci obchodní politiky banky

* Řízení lidských zdrojů na svěřené pobočce

* Jednání s klienty, poradenskými a bankovními subjekty v regionu

* Tvorbu obchodní politiky pobočky, budování partnerských vztahů a spolupráci s dalšími subjekty v regionu

* Kontrolu klientů

 

Koho hledáme?

* Bankovního profesionála, který dokáže vést a motivovat skupinu svých spolupracovníků za společným cílem

* Někoho, kdo bude udržovat dobrou náladu a dobré mezilidské vztahy na pobočce

* Silně obchodně založenou osobnost s orientací na výsledky a má prokazatelné manažerské zkušenosti z bankovního sektoru

* Rozhodného, komunikativního, profesionálního a empatického člověka

* Výhodou je základní znalost práva, výborná znalost bankovní problematiky a excelentní vyjednávací schopnosti

* Řidičský průkaz sk. B je nutností

 

Nástup: 1. 6. 2019 nebo dle dohody

 

Pokud máte pocit, že jste tím správným člověkem pro naši společnost a my jsme naopak tím pravým zaměstnavatelem pro vás, zašlete nám strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

Informujeme Vás, že zpracováváme Vaše osobní údaje za účely oslovení uchazečů o zaměstnání, hodnocení uchazečů o zaměstnání a provádění náborového procesu, a to pro Vámi poptávanou pozici. Právními důvody ke zpracování jsou naše oprávněné zájmy.

Zpracovávanými osobními údaji jsou Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší kvalifikaci a další údaje obsažené ve Vašem životopise či požadované pro konkrétní pozici.

Správcem osobních údajů je Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., IČO: 448 48 943, se sídlem Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 1329.

Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely a o Vašich právech naleznete na webových stránkách naší společnosti.

Kontakt

Pro více informací o pozici nás neváhejte kontaktovat

Barbora Korbelářová

Barbora Korbelářová

HR generalista

778 773 496

kariera@cmzrb.cz

Kontaktní formulář

Máte zájem o místo? Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.

Size: XS SM MD LG XL XXL