Produkty pro podnikatele

Zvýhodněné úvěry

Expanze

Expanze

Jste malý nebo středně velký podnikatel a plánujete investovat do nových strojů, technologií či chcete postavit novou výrobní halu nebo rekonstruovat administrativní budovu apod.? Vyzkoušejte náš úvěr s 0% úrokem s možností odkladu splátek jistiny až na 3,5 roku.

Přejít na produkt
S-podnik

S-podnik

Jste sociálním podnikatelem a sháníte finance pro Vaše podnikatelské záměry? Právě pro Vás je připraven zvýhodněný úvěr s 0% úrokovou sazbou a nulovým poplatkem.

Přejít na produkt
Úspory energie

Úspory energie

Plánujete investovat do nových rozvodů elektřiny, vody, plynu, zateplení budovy, výměny oken, osvětlení, kotlů, nebo máte v plánu začít využívat obnovitelné zdroje energie ve svém podnikání? Vyzkoušejte náš bezúročný úvěr až s 10letou splatností.

Přejít na produkt
Energ

Energ

Budete realizovat energeticky úsporný projekt, jako je např. zateplení budovy, výměna oken, osvětlení, nové rozvody plynu, elektřiny, vody apod., na území hlavního města Prahy? Nápomocný vám může být náš úvěr s 0% úrokem a řadou finančních příspěvků.

Přejít na produkt
Jihočech

Jihočech

Jste drobný či malý podnikatel z Jihočeského kraje? Nebo tam teprve plánuje začít podnikat a sháníte peníze do startu? Vyzkoušejte tento zvýhodněný úvěr, který vám můžeme poskytnout jak na financování provozních, tak investičních projektů.

Přejít na produkt

Ceník k dříve poskytovaným produktům

Pozadí boxu

Potřebujete dohledat ceníky k dříve poskytovaným produktům. Najdete je zde.

Zjistit více
Size: XS SM MD LG XL XXL