korbelarova.jpg Máte přehled ve vzdělávání dospělých? Baví Vás komunikace s lidmi a problematika HR? Pak jste zde správně.

Proč se k nám do banky přidat?

* Work-life balance nejsou jen prázdná slova. U nás znamenají zkrácenou týdenní pracovní dobu (37,5 hodiny), její flexibilní rozvržení (od 9 do 14:30 je „must“, zbytek je na Vás) a jeden týden dovolené navíc

* Část firemních benefitů si volíte sami tak, aby co nejvíce odpovídaly Vašim představám – k tomu slouží náš Cafeteria systém s nabídkou sportovního i kulturního vyžití, odpočinku, ale také vzdělávání

* Pečujeme o Vaše zdraví – praktický lékař, špičkový oční lékař a tři sick days ročně k tomu

* Budete se moci profesně i jazykově vzdělávat

* Všem zaměstnancům přispíváme na stravování, životní pojištění a penzijní spoření

* Pracujeme v centru  Prahy


Kdo jsme?

Jsme hrdí na to, že svou činností v naší bance přispíváme k plnění snů začínajících nebo již ostřílených malých a středních podnikatelů. Pomáháme financovat nejen rozjezd jejich firem, ale i projektů, které je posouvají dál a prostřednictvím nichž jsou konkurence-schopnější. Díky tomu přispíváme i k ekonomickému růstu naší země.

Příjemné pracovní prostředí je pro nás základ, a proto jsme k sobě vstřícní a připravení si kdykoliv vzájemně pomoci. Předáváme si zkušenosti, respektujeme jeden druhého a přijímáme odlišný názor. A ač náplní každého z nás je něco jiného, pracujeme jako tým. Protože jedině tak můžeme dosáhnout úspěchu a růstu.

A dál? Jsme Markéta (vedoucí HR) a Barbora (HR generalistka). Jsme otevřené, komunikativní, přímé a zapálené pro věc a sedíme v sedmém nebi J


Co budete mít na starosti?

* Identifikaci, plánování, organizaci a realizaci rozvojových programů a školení pro všechny zaměstnance včetně managementu

* Vyhledávání nových dodavatelů a novinek v oblasti vzdělávání a rozvoje

* Administraci hodnocení vzdělávacích aktivit, správu budgetu vzdělávání, reporting

* Spolupráci s manažery

* E-learning

* Proces hodnocení zaměstnanců

* Práci s talenty a klíčovými zaměstnanci (kalibrace)


Koho hledáme?

* Příjemnou, přátelskou a komunikativní osobu, která se zajímá o nové trendy v oblasti rozvoje a vzdělávání dospělých a umí vytvořit a aplikovat koncepci vzdělávání a rozvoje šitou na míru společnosti (manažerské vzdělávání, mentoring, program pro klíčové zaměstnance a talenty)

Týmového hráče, který se v našem mini týmu neztratí, má co říct, umí si obhájit názor a bude s námi táhnout za jeden provaz.

* Někoho, kdo  má rád pestrou práci a má chuť přicházet s novými nápady. To, že nyní je práce v našem týmu nějak rozložená ještě neznamená, že to do budoucna nezměníme tak, aby nám to všem vyhovovalo, bavilo nás to a byli jsme vzájemně zastupitelní.

Nástup: 1. 12. 2018 nebo dle dohody

Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1

Pokud máte pocit, že jste tím správným člověkem pro naši společnost a my jsme naopak tím pravým zaměstnavatelem pro vás, zašlete nám strukturovaný životopis s motivačním dopisem na emailovou adresu: kariera@cmzrb_cz

Informujeme Vás, že zpracováváme Vaše osobní údaje za účely oslovení uchazečů o zaměstnání, hodnocení uchazečů o zaměstnání a provádění náborového procesu, a to pro Vámi poptávanou pozici. Právními důvody ke zpracování jsou naše oprávněné zájmy.

Zpracovávanými osobními údaji jsou Vaše identifikační údaje, kontaktní údaje, údaje o Vaší kvalifikaci a další údaje obsažené ve Vašem životopise či požadované pro konkrétní pozici.

Správcem osobních údajů je Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., IČO: 448 48 943, se sídlem Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. B 1329.

Podrobnější informace o zpracování Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely a o Vašich právech naleznete na webových stránkách naší společnosti.