verka-1-130x133-.jpg Jste pečlivá/ý? Hledáte klidnou a samostatnou práci? Pak čtěte dál.  

Proč se k nám do banky přidat?

* Work-life balance nejsou jen prázdná slova. U nás znamenají zkrácenou týdenní pracovní dobu (37,5 hodiny), její flexibilní rozvržení (od 9 do 14:30 je „must“, zbytek je na Vás) a jeden týden dovolené navíc

* Část firemních benefitů si volíte sami tak, aby co nejvíce odpovídaly Vašim představám – k tomu slouží náš Cafeteria systém s nabídkou sportovního i kulturního vyžití, odpočinku, ale také vzdělávání

* Pečujeme o Vaše zdraví – špičkový oční lékař a tři sick days ročně k tomu

* Budete se moci profesně i jazykově vzdělávat

* Všem zaměstnancům přispíváme na stravování, životní pojištění a penzijní připojištění

* Pracujeme v centru Prahy, čeká na Vás velká kancelář, kterou budete sdílet s dvěma kolegyněmi


Kdo jsme?

Jsme hrdí na to, že svou činností v naší bance přispíváme k plnění snů začínajících nebo již ostřílených malých a středních podnikatelů. Pomáháme financovat nejen rozjezd jejich firem, ale i projektů, které je posouvají dál a prostřednictvím nichž jsou konkurence-schopnější. Díky tomu přispíváme i k ekonomickému růstu naší země.

Příjemné pracovní prostředí je pro nás základ, a proto jsme k sobě vstřícní a připravení si kdykoliv vzájemně pomoci. Předáváme si zkušenosti, respektujeme jeden druhého a přijímáme odlišný názor. A ač náplní každého z nás je něco jiného, pracujeme jako tým. Protože jedině tak můžeme dosáhnout úspěchu a růstu.


Co budete mít na starosti?

* písemné vyřizovaní dotazů a podávání informací pro orgány veřejné moci přes datovou schránku vyplývající ze zákonné povinnosti (budou se na Vás obracet exekutoři, soudy,  notáři, celní a finanční úřady, správy sociálního zabezpečení, apod.)

* práci v informačním systému EZOP, který zajišťuje komplexní vedení spisové služby

* agendu tiskovin

* agendu plných mocí a pověření

 

Co od Vás očekáváme?

* SŠ vzdělání

* Výbornou znalost práce na PC, Word, Excel

* Dobré písemné vyjadřování

* Rychlost, ale pečlivost, samostatnost a pracovitost

 

Nástup: 1. 11. 2018 nebo dle dohody.

 

Pokud máte pocit, že jste tím správným člověkem pro naši společnost a my jsme naopak tím pravým zaměstnavatelem pro vás, zašlete nám strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

Zasláním Vašeho životopisu souhlasíte se zpracováním a použitím poskytnutých osobních dat společnosti Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., Jeruzalémská 964/4, 110 00 Praha 1, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.