Veletrh dotačních příležitostí již tento čtvrtek

Společně s CzechInvestem zveme všechny podnikatele na Veletrh dotačních příležitostí se zaměřením zejména na podnikání a průmysl, který proběhne ve čtvrtek 23. listopadu 2017 od 9:00 do 15:00 v budově rektorátu Univerzity J. E. Purkyně v Ústí nad Labem.

V jeden čas, na jednom místě máte příležitost konzultovat své záměry či jen načerpat informace o dotačních titulech z nejžádanějších operačních programů a jiných zdrojů dotací v České republice. Zástupci organizací, kteří administrují příslušné dotační tituly, tj. včetně naší banky, na Vás budou připraveni u jednotlivých konzultačních stolků.

Díky partnerům Czechinvestu můžete konzultovat OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, Integrovaný regionální operační program, OP Zaměstnanost, OP Životní prostředí, programy Ústeckého kraje, Program rozvoje venkova, nástroje Aktivní politiky zaměstnanosti, národní dotace MPO, programy agentur CzechInvest, CzechTrade, TA ČR apod.

Zkrátka – zastavte se u specialisty naší banky a konzultujte s ním vaše projekty. Účast je zdarma a bez registrace. Bližší informace o veletrhu najdete zde.

Size: XS SM MD LG XL XXL