Příběhy našich klientů

Inspirujte se zkušenostmi podnikatelů, kteří využili program Expanze

Martin Kostka: Abychom uspěli, musíme se stále zdokonalovat

"Abychom uspěli, musíme se zdokonalovat a průběžně investovat do nových technologií,“ shrnuje Martin Kostka, jednatel firmy KOPLAST a dodává, že naposledy tak učinili za pomoci ČMZRB a jejího programu EXPANZE.

Celý příběh

Prostory, v nichž může společnost Kaletech růst

Z počátku společnost Kaletech, která se zaměřuje na průmyslové lepení, sídlila v pronajatých prostorách v Plzni. V roce 2008 však využila příležitost a pořídila prostory vlastní. S financováním rekonstrukce jí pomohla ČMZRB.

Celý příběh

Jeden trubkový laser nahradí celé výrobní oddělení

Společnost R.D.I. se zaměřuje na poskytování služeb ve strojírenství a je ve svém oboru jedničkou na českém trhu. Letos za využití programu Expanze-úvěry od ČMZRB pořídila v republice unikátní technologii laserového řezání.

Celý příběh

Stabilizovat firmu DSL food při rozsáhlé investici pomohl program Expanze

Společnost DSL food se vydala cestou vývoje a výroby kvalitních doplňků stravy a sportovní výživy. Z důvodu blížícího se naplnění výrobních i skladovacích kapacit se před několika měsíci pustila do rozsáhlé investice za využití Expanze od ČMZRB.

Celý příběh

Zakázka vyžadovala okamžitý nákup nových strojů. Jejich pořízení usnadnila EXPANZE

Společnost AR-KOVO, která se zabývá přesným obráběním na CNC strojích, potřebovala v krátkém časovém intervalu pořídit nové technologie, aby byla schopna uspokojit požadavek na vyšší objem výroby. Nové stroje zafinancovala programem EXPANZE od ČMZRB.

Celý příběh

Inovace strojního vybavení je nekonečný proces

Společnost TM Elitex z Lomnice nad Popelkou, která navázala na tradici výroby textilních strojů, investuje v současné době do nového strojního vybavení, které jí umožní navýšit kapacitu výroby a zvýší úroveň produktivity, a to za využití Expanze.

Celý příběh

Největší investiční projekt v historii firmy za využití Expanze

Společnost MESgroup Czech, která se zabývá poskytováním komplexních služeb v oblasti dodávek strojních dílů, zámečnických a montovaných sestav a funkčních celků, realizuje největší investiční projekt ve své historii – výstavbu vlastní výrobní haly.

Celý příběh

J. Gazda: Nová postel od IKEA přinesla velké změny

„K novým technologiím neodmyslitelně patří nové prostory, rozhodli jsme se proto i pro rekonstrukci části areálu firmy za využití programu Expanze od ČMZRB,“ říká majitel bzenecké společnosti Unikov Steel Jindřich Gazda.

Celý příběh

Marccrab převlékl svůj areál do nového kabátu výhodně díky Expanzi

Společnost Marccrab finalizuje projekt kompletní rekonstrukce svého areálu. Protože se zabývá prodejem špičkových technologií pro gastronomii, bylo pro ni důležité nabízet je zákazníkům v prostorách, které tomu odpovídají.

Celý příběh

Naplnění principu Průmyslu 4.0 i díky bezúročnému úvěru z programu EXPANZE

Společnost Mipexa se specializuje na sériové obrábění odlitků, výkovků a dělených materiálů. V uplynulém roce řešila rozsáhlejší projekt přístavby výrobní haly a nákup nových technologií. Díky jeho realizaci došlo k zvýšení produktivity.

Celý příběh

Díky nové technologii financované Expanzí do oblasti automotive

Firma INOTECH electronic přistoupila k nákupu nových osazovaných automatů především z důvodu zvýšení konkurenceschopnosti. Navíc usiluje o vstup na nový segment trhu, který je více náročný. Nové technologie zafinancované Expanzí jí toto umožní.

Celý příběh

Získání úvěru z programu Expanze nebylo v ničem složitější

Společnost Mikroelektronika založil Jindřich Nádvorník v roce 1991 s cílem zaměřit se na vývoj a výrobu řídicí a měřící autoelektroniky včetně taxametrů.

Celý příběh

Obráběcí stroj financovaný Expanzí navýšil výrobní kapacitu o třetinu

Společnost TYC Kooperace je jedním z malých a středních podniků, kterým zvýhodněný úvěr z programu EXPANZE usnadnil další rozvoj. A to jednak díky možnosti odložení splátek a jednak díky úspoře finančních prostředků na úrocích. Firma z Mýta u Rokycan

Celý příběh

Nákup nových technologií díky Expanzi nezatíží cash flow firmy

Po vystudování střední zdravotnické školy se stala Hana Maděřičová zubní laborantkou. Když se po pádu železné opony objevila možnost postavit se na vlastní nohy a začít podnikat, neváhala. Krátce působila jako OSVČ v oblasti služeb, v roce 1992 pak s

Celý příběh

Klíčový stroj financovaný Expanzí umožnil navýšit kapacitu výroby

O tom, jak je v životě důležité být ve správný čas na správném místě, by mohl vyprávět Eduard Ivanický, jeden z majitelů společnosti Pokart. Po studiích a základní vojenské službě krátce působil v JZD Slušovice. Tehdy se psal rok 1991 a on si pohráva

Celý příběh

Navýšení kapacity skladu díky programu Expanze

Petr Jurek působil v 90. letech minulého století jako agronom v jednom větším zemědělském podniku na Vysočině. Podnik v té době hledal vhodný způsob skladování krmiv pro svoji mléčnou farmu. Pan Jurek se proto ocitl s několika svými kolegy v Kanadě,

Celý příběh

Rozšířením strojního zařízení došlo ke zvýšení kapacity výroby

Společnost Karel Kaňák, s.r.o., která sídlí v obci Rohatec na Hodonínsku a na trhu je již přes čtvrt století, podniká v oboru výroby nástrojů a vysekávání obalů z hladké a vlnité lepenky. Další rozvoj jejích podnikatelských aktivit je spojen s rozšíř

Celý příběh

Prohlédněte si podmínky programu Expanze
a následujte příběhy firem, kterým jsme pomohli

Zjistit více
Size: XS SM MD LG XL XXL