O nás

Dceřiné společnosti Českomoravské záruční a rozvojové banky

NRF 200x200px

Národní rozvojový fond

Národní rozvojový fond (NRF) je dceřinou společností Českomoravské záruční a rozvojové banky a po udělení licence od České národní banky bude poskytovat rizikovější vrstvy financování projektů, zejména v oblasti infrastruktury. NRF bude financovat část projektových nákladů a především díky podřízenému charakteru jeho finanční účasti bude schopen mobilizovat další soukromé zdroje.

Zjistit více
ČMZRB investiční 200x200px

ČMZRB investiční

ČMZRB investiční  je akciovou společností v 100% vlastnictví Českomoravské záruční a rozvojové banky, a.s. Jejím hlavním cílem je podpora veřejných a soukromých investic prostřednictvím kapitálových a kvazikapitálových finančních nástrojů, které jsou založeny na principu návratnosti. Společnost tento cíl naplňuje prostřednictvím správy finančních nástrojů a fondu fondů, přičemž investorem jsou příslušné řídicí orgány státní správy.

Zjistit více
MUFIS 200x200px

MUFIS

Společnost MUFIS (dříve Municipální finanční společnost) byla založena Českomoravskou záruční a rozvojovou bankou v roce 1994 za účelem převzetí půjček poskytnutých USA – Housing Guarantee Program s tím, že takto získané prostředky bude prostřednictvím tuzemských spolupracujících bank dále půjčovat jednotlivým municipalitám. V rámci tohoto programu byly na základě Programové dohody USAID poskytnutp 122 úvěrů a v celkové výši 1,43 mld. Kč. Veškeré povinnosti a závazky, které vyplývaly z Programové dohody s USAID, byly MUFIS uhrazeny v lednu 2012.

Zjistit více
Size: XS SM MD LG XL XXL