Newsletter

Nenechte si ujít náš - přihlaste se k jeho odběru a mějte přehled nejen o naší aktuální nabídce.
Newsletterem rozumíme námi odeslané e-mailové zprávy obsahující informace o bance, našich produktech a službách, případně produktech a službách našich partnerů, pozvánky na vzdělávací akce (konference, semináře apod.) či obchodní akce (veletrhy apod.), či s upozorněním na důležité změny v právních předpisech apod. Při rozesílání newsletterů dodržujeme pravidla pro obchodní sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb.

Přihlášku můžete odeslat stisknutím tlačítka „Přihlásit“.

Pokud nebudete mít o newslettery nadále zájem, můžete jejich odběr zrušit např. využitím k tomu určeného odkazu, který je umístěn v zápatí každé e-mailové zprávy s newsletterem.

Za účelem a v souvislosti se zasíláním newsletterů bude Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s. jako správce zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje (e-mail), a to v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR) – na základě Vašeho souhlasu.

Podrobnosti o zpracování osobních údajů, stejně jako o právech subjektů údajů, jako jsou právo na přístup a právo vznést námitku proti zpracování, naleznete v Informacích o zpracování osobních údajů v souvislosti s užíváním webových stránek, s nimiž se před odesláním přihlášky seznamte. Tyto informace jsou vždy v aktuální verzi k dispozici na www.cmzrb.cz.

Vaši přihlášku i souhlas musíte potvrdit kliknutím na internetový odkaz uvedený v ověřovací e-mailové zprávě, kterou vám odešleme, abychom si ověřili, že je e-mail skutečně Váš. Potvrzení musí být provedeno do 48 hodin, a pokud se tak nestane, newslettery Vám nemůžou být zasílány.
Size: XS SM MD LG XL XXL