Pomáháme
podnikatelům a obcím růst

Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., je rozvojovou bankou České republiky. Napomáhá v souladu se záměry hospodářské politiky vlády České republiky a regionů rozvoji malého a středního podnikání, infrastruktury a dalších sektorů ekonomiky vyžadujících veřejnou podporu.

Jiří Jirásek
předseda představenstva ČMZRB

Ředitel Jiří Jarásek
Card image cap

Příběhy

Karla

„Naše provozovna s hutním materiálem byla tři metry pod vodou. Přišli jsme o vše. Kdybychom tehdy v rámci popovodňové pomoci nedostali záruku od ČMZRB k úvěru asi bychom skončili. Byla to pro nás obrovská pomoc,“ vypráví Leopold Klein.

Card image cap

Příběhy

Vranovská pláž

„Dodnes si velmi vážím toho, že ČMZRB uvěřila v naši budoucnost, protože jinak by byl pro nás další rozvoj nesmírně složitý,“ říká Pavel Svoboda, ředitel Vranovské pláže.

Card image cap

Příběhy

Vinselekt Michlovský

„Po čase se nám podařilo získat záruku od ČMZRB, což byl pro komerční banky impulz, že nám mohou věřit a peníze půjčit. Jsem rád, že nám bylo tehdy tímto způsobem pomoženo, protože jinak by ten náš vývoj byl mnohem pomalejší,“ řiká Miloš Michlovský.

Card image cap

Příběhy

Rapšach

„Kdybychom tyto prostředky nezískali, museli bychom výstavbu řešit etapově, a tím pádem by vše trvalo déle. Nemáme příliš velký rozpočet, takže musíme dlouhodobě promýšlet, do čeho budeme investovat. Při realizaci dalších projektů určitě zase budeme zvažovat úvěr od ČMZRB," přibližuje Lenka Cvrčková, starostka obce Rapšach.

configurator

Konfigurátor

Vyberte si produkt přesně pro vás

Pozadí boxu

Nedokážete se zorientovat v naší nabídce produktů? Vyzkoušejte náš jednoduchý konfigurátor a prohlédněte si produkty určené přímo vám.

Produkty pro mě

Příběhy klientů

Jiří Wasserbauer: Rozvinout podnikání s UGEM mi pomohly záruky od ČMZRB

Pracovat pro společnost UGO a připravovat každý den lidem zdravé ovocné šťávy zlákalo Jiřího Wasserbauera již během studií na vysoké škole. Prošel všemi různými pozicemi od obsluhy baru, přes oblastního manažera a až po provozního ředitele. ...

Celý příběh
Pozadí boxu

Příběhy klientů

Základ úspěchu? Poctivost, kvalita a inovace, a to včetně úspor energie

„Když jsem v roce 1988 odešel do Francie, neuměl jsem skoro ani slovo francouzsky a začínal jsem na stavbách jako pomocný dělník. Vypracoval jsem se na řidiče, ale firma zkrachovala a já zůstal bez práce. A tak jsme s kamarádem začali ...

Celý příběh
Pozadí boxu

Kariéra

Chci být součástí týmu ČMZRB

Pomáháme českým podnikatelům a municipalitám růst. Podívejte se na seznam volných pozic a zašlete nám CV.

Zobrazit volné pozice

Newsletter

Chci mít informace
z první ruky

Dostávajete e-maily jen o tom, co vás doopravdy zajímá.

Size: XS SM MD LG XL XXL