Novinky

Aktivizace Českomoravské záruční a rozvojové banky

Dne 17. 10. 2016 schválila vláda materiál „Aktivizace ČMZRB jako národní rozvojové banky“, který byl předložen ministrem průmyslu a obchodu.

 

Dny Centra evropského investičního poradenství

V lednu 2016 podepsala ČMZRB s Evropskou investiční bankou (EIB) Memorandum o porozumění, jehož náplní je spolupráce v rámci Centra evropského investičního poradenství – European Investment Advisory Hub (EIAH). Úkolem této iniciativy je podpora Investičního plánu pro Evropu formou poradenské činnosti s cílem podpořit růst investic a posílit kvalitu podnikatelského prostředí v Evropě.

 

Investiční plán pro Evropu: FINANCOVÁNÍ PODNIKŮ V ČESKÉ REPUBLICE

V rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně ve středu 5. 10. 2016 se konala konference s názvem Investiční plán pro Evropu: FINANCOVÁNÍ PODNIKŮ V ČESKÉ REPUBLICE, kterou moderoval Michal Pluta z Českomoravské záruční a rozvojové banky. Na semináři vystoupili zástupci Evropské komise, Ministerstva průmyslu a obchodu, Evropské investiční banky a Komerční banky.

 

Webová podatelna banky dočasně mimo provoz

Vážení uživatelé, dne 3. října 2016 v době mezi 19 a 22 hodinou bude z důvodu technologického upgradu nedostupná naše webová podatelna. Omlouváme se za způsobené komplikace a děkujeme za pochopení.

 

Nové webové stránky ČMZRB

Vážení klienti a obchodní partneři, dovolujeme si Vás informovat, že Českomoravská záruční a rozvojová banka, a.s., bude ve druhé polovině října spouštět nové webové stránky.

 

Pobočky a regionální pracoviště:

Image

Praha Hradec Králové Plzeň Brno Ostrava České Budějovice Více informací

Doporučujeme:

eif-banner8.gif

panel.png

banner_obce.gif

Image

pgrlf.png

 
 
 

Dodavatel portálového řešení QCM, s.r.o.